Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

Lidé a Země ve fotografii IV

130_Image_0003.jpg
redakce, Středa, 14. září 2011
Již čtvrtý ročník výstavy fotografií časopisu Lidé a Země uvádí čtveřici renomovaných autorů. S Lenkou Klicperovou, fotografkou a šéfredaktorkou Lidé a Země v jedné osobě, se vydáme za keňskými ženami do Afriky a problematikou obřízky.

Již čtvrtý ročník výstavy fotografií časopisu Lidé a Země uvádí čtveřici renomovaných autorů. S Lenkou Klicperovou, fotografkou a šéfredaktorkou Lidé a Země v jedné osobě, se vydáme za keňskými ženami do Afriky a problematikou obřízky. Své fotografie divokých kočkovitých šelem zachycených v Keni a Botswaně prezentuje Václav Šilha, který se specializuje hlavně na africkou faunu a je nositelem druhé ceny ze soutěže Czech Press Photo 2006 v kategorii Příroda a životní prostředí.

František Zvardoň, který žije a působí ve Francii a publikuje pravidelně v magazínech, jako je například Le Figaro, představí své letecké snímky francouzských poutních míst na cestě do Santiaga de Compostela. Čtveřici doplňuje s tematikou Japonska fotograf a vědec František Štaud. Jeho práce jsou pravidelně publikovány převážně v zahraničí, a to v knihách a magazínech, včetně časopisů National Geographic, Practical Photography nebo Orient Express.

Sdílej článek dalším cestovatelům
Článek patří do rubriky: Zkrátka

Komentáře

Přečtěte si další podobné články