Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

Kdo oblékne olympioniky?

redakce II, Pondělí, 2. března 2009
Český olympijský tým má nového partnera. V oblasti sportovního oblečení se jím na čtyřleté období stává společnost Alpine Pro. Poprvé v historii českého olympismu vznikne speciální kolekce připravovaná na míru pouze pro olympioniky. Alpine Pro dodá volnočasové, reprezentační i tréninkové vybavení pro zimní hry ve Vancouveru, které se konají příští rok, i pro letní hry v Londýně pro rok 2012. Oblečení s pěti kruhy si budou moci koupit i fanoušci.

Na vývoji oblečení na zimní hry se podílí odborná komise, ve které zasedají místopředseda ČOV pro sport František Dvořák, krasobruslař Tomáš Verner, olympijská vítězka Kateřina Neumannová, hlavní designérka Alpine Pro Lucie Kuříková, parkúrová jezdkyně Natálie Roučková a skifař Ondřej Synek. Kolekce, kterou bude mít ČOT k dispozici, je šitá na míru.

Alpine Pro vyvíjí unikátní vybavení, které bude reflektovat potřeby jednotlivých sportovních odvětví a tradici českého olympijského hnutí. První ukázky z kolekce budou hotové na jaře. Oficiální představení proběhne na podzim. Ve stejnou dobu si budou moci fanoušci v síti poboček po celé České republice vybrat z širokého olympijského sortimentu určeného k prodeji.

Alpine Pro podporuje dlouhodobě nejlepší české sportovce, například krasobruslaře Tomáše Vernera, skifaře Ondřeje Synka či bikerku Terezu Huříkovou. Společnost je předním českým výrobcem, který vyrábí outdoorové, sportovní a ski oblečení.

Sdílej článek dalším cestovatelům
Článek patří do rubriky: Zkrátka

Komentáře

Přečtěte si další podobné články