Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

5 rad, jak vybrat to pravé cestovní pojištění

AXA-1-letoUPR.jpg
Komerční sdělení, Úterý, 7. ledna 2014
Ať už se chystáte na týden k moři, na půl roku na studijní cestu nebo na víkend do Paříže, určitě se chcete vyhnout všem možným nepříjemnostem. Chcete-li se komplikacím vyhnout, určitě byste neměli zapomenout na cestovní pojištění. Jak se v nepřeberných nabídkách vyznat? Máme pro vás pár tipů!

Stabilní a silná pojišťovna s dlouhou tradicí je pro vás zárukou, že vám v případě jakýchkoliv potíží pomůže a poradí. Kdekoliv na světě a v jakékoliv situaci.

Tip: Zařiďte si cestovní pojištění online. Nemusíte čekat ve frontách a navíc máte dostatek času na prostudování smluvních podmínek. Komfortní sjednání trvá jen pár minut.

Na jak dlouho odjíždíte?

Chystáte se jen na jednorázový výlet nebo cestujete do zahraničí pravidelně? Pokud cestujete pravidelně, zvažte možnost celoročního cestovního pojištění. Takové pojištění platí celý rok na neomezený počet cest. Délka jedné cesty (pracovní i turistické) ale nesmí překročit daný limit.

Tip: U AXA ASSISTANCE si můžete vybrat hned ze tří variant cestovního pojištění podle toho, zda se chystáte na krátkou cestu, dlouhodobý pobyt nebo několik cest během jednoho roku. Více informací se dozvíte zde.

.

Chystáte se v zahraničí sportovat?

Pokud se plánujete pohybovat po horách ve výšce nad 3000m n.m., jezdit na vodním skútru nebo se třeba potápět, nezapomeňte si sjednat odpovídající připojištění sportů.

Tip: Pokud si sjednáte cestovní pojištění od AXA ASSISTANCE, budete automaticky pojištěni na zranění při rekreačních sportech.

A co zavazadla? Připojistit nebo ne?

Pokud necestujete na lehko, tak svá zavazadla raději pojistěte. Nikdy nevíte, co se může stát a takové ztracené či rozbité zavazadlo není na letišti nic výjimečného.

Tip: AXA ASSISTANCE má u cestovního pojištění EXCELENT a KOMFORT pojištění zavazadel v ceně.

Není asistence jako asistence

Při rozhodování, u které pojišťovny si sjednáte cestovní pojištění online, si nezapomeňte zjistit kvalitu asistenční služby. Non-stop asistenční služba je výhoda, kterou můžete v krizových situacích ocenit.

Sdílej článek dalším cestovatelům
Článek patří do rubriky: Zkrátka

Komentáře

Přečtěte si další podobné články