Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

Zvolte titulku desetiletí!

LaZ_Anketa.jpg
mf, Neděle, 1. ledna 2012
Vyberte, jaká obálka Lidé a Země se vám nejvíce líbí a dejte jí svůj hlas-palec. Navíc můžete vyhrát batoh CamelBak Trail Blazer s dvoulitrovým rezervoárem v ceně 1299 Kč.

V dubnu oslaví Lidé a Země kulaté šedesáté narozeniny. Pojďte se společně s námi vrátit do historie a rozhodněte, co se vám nejvíce líbilo!

www.lideazeme.cz

www.facebook.com/lideazeme

Tipněte si a vyhrajte!

Tipněte si, která z titulek bude nejúspěšnější, a vyhrajte batoh CamelBak Trail Blazer s dvoulitrovým rezervoárem v ceně 1299 Kč. Stačí poslat SMS na telefonní číslo 900 09 06 ve tvaru: LAZ ANKETA MĚSÍC ROK (číslo časopisu) JMENO PRIJMENI ADRESA E-MAIL (např. LAZ ANKETA 06 2006 PETR NOVAK RADLICKA10 PRAHA 15000 P.NOVAK@SEZNAM.CZ).

Vyhrává 100., 300. a 600. přijatá SMS zpráva se správnou odpovědí.*


*Soutěžní podmínky: Pořadí určuje čas přijetí zprávy do systému. Soutěž trvá od 3. 1. 2012 do 14. 2. 2012. Pořadatelem soutěže je Mladá fronta a. s. Službu provozuje společnost goNET. Cena jedné SMS je 6 Kč včetně DPH. Z jednoho telefonu může soutěžit pouze jedna osoba. Změna pravidel a podmínek soutěže je vyhrazena. Zasláním SMS souhlasí účastník se zařazením všech jím vyplněných osobních údajů (dále jen údaje) do databáze společnosti Mladá fronta a. s. se sídlem Mezi Vodami 1952/9, Praha 4, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro účely nabízení výrobků a služeb a pro účely zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických a tištěných prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou, tj. do odvolání souhlasu. Bere na vědomí, že má práva dle § 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb., tj. zejména, že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas může bezplatně kdykoli na adrese správce odvolat, že má právo přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci atd. Podrobné informace na www.mf.cz

Sdílej článek dalším cestovatelům

Komentáře

Přečtěte si další podobné články