Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

Tipy na pěkné a kvalitní hodinky za příznivou cenu

casio.jpeg
pr, Pondělí, 9. listopadu 2015, Komerční sdělení
Pokud si chcete pořídit kvalitní náramkové hodinky, neznamená to, že za ně musíte zaplatit hodně peněz. V nabídce obchodů aktuálně můžete vybírat i z mnoha cenově dostupnějších modelů, které jsou přesné, spolehlivé a skvěle vypadají. V mnohých případech platíte více díky renomé výrobce, za vyšší vodotěsnost nebo za kvalitnější materiály.

I když máte hluboko do kapsy, můžete si koupit pěkné a kvalitní hodinky, které vám udělají velkou radost. Jestliže se nechcete omezovat pouze na jedny hodinky, ale raději byste střídali více modelů mezi sebou, jsou pro vás levnější náramkové hodinky skvělou volbou. V nabídce je mají například značky Casio nebo Festina.

Jak vybrat nové levné hodinky

Připravili jsme pro vás několik tipů, které vám výběr hodinek usnadní. V první řadě si rozmyslete, za jakým účelem hodinky kupujete. Chcete je nosit do práce, do společnosti nebo na sport? Hledáte univerzální hodinky, které budete mít na ruce po celý den? Stačí vám jeden model, nebo hodinky chcete střídat?

Stanovte si cenový limit. Je jasné, že hodinky za 1 000 Kč nebudou tak kvalitní jako hodinky za 5 000 Kč. Budou vyrobené z levnějších materiálů, jejich design nebude tak vytříbený. Velmi levné hodinky často díky tomu dosahují i výrazně nižší životnosti.

Najděte si tedy hodinky, které pro vás budou přijatelným kompromisem a raději než do modelu z Číny investujte do modelu nižší řady od prověřeného výrobce. Velkou roli hrají samozřejmě i materiály – například zda se používá zlatá, stříbrná nebo platinová úprava.

Hodinky vybírejte i podle náročnosti jejich údržby. Důležitý je také parametr vodotěsnosti (do kolika metrů se s hodinkami můžete potápět) nebo výbava dalšími funkcemi.

Casio

Retro i sportovní hodinky Casio

Pokud jste si oblíbili digitální hodinky, vyzkoušejte ty od značky Casio. Zde vám můžeme doporučit především řady Retro a Sports. Casio využívá mnohaleté tradice a pěkné retro hodinky najdete i v nabídce s cenou pod 1 000 Kč. Jsou velmi přesné, vodotěsné a vybavené řadou funkcí.

Řemínek je nejčastěji zhotoven z oceli a sklíčko na ciferníku nahrazuje plast. Sportovní řada je o pár stokorun dražší a její hodinky často mají lepší vodotěsnost. Využívají minerálního sklíčka, které zajišťuje vyšší odolnost proti mechanickému poškození. Mnoho zajímavých modelů od této značky naleznete v nabídce obchodu Timestore.cz.

Casio

Dámské náramkové hodinky Festina

Skvělým cenovým kompromisem jsou také levnější modely od značky Festina s cenou do 2 000 Kč. Tyto hodinky jsou určeny pro ženy. Jedná se o analogové modely s kovovým nebo koženým řemínkem, nejčastěji z řady Festina Classic. Kombinují ušlechtilou ocel a pravou kůži. Ciferník je překryt minerálním sklíčkem. Disponují strojkem Quartz a jsou vodotěsné. Opět nakupujte na Timestore.cz.

Festina
Sdílej článek dalším cestovatelům

Komentáře

Přečtěte si další podobné články