Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

Na Open Air Foto Festivalu se setkají fotokluby

800x600.jpg
pr, Pondělí, 11. května 2015, Komerční sdělení
Festival, na kterém si skutečně zafotíte, je v Českém Krumlově, a jmenuje se Open Air Foto Festival. Stejně jako v minulém ročníku se i letos (5. - 7. 6. 2015) uskuteční mezinárodní Setkání fotoklubů.

Open Air Foto Festival (dále OAFF) je akce, která nemá v Čechách ani v Evropě obdoby. Tak jako na jiných fotografických akcích i zde jsou přednášky, workshopy, výstavy a expozice techniky. Co však dělá OAFF výjimečným, jsou technicky i obsahově připravené fotogenické scény rozseté v interiérech a exteriérech, kde vám bude k dispozici fotograf nebo odborný personál. Pohádkové město tak doslova ožije fotografií. Od pátku do neděle. V tématu Člověk a závislost. Pozvání přijali mistři rozmanitých žánrů: Robert Vano, Tereza z Davle, Jan Pohribný, Tamara Sofig Černá, Lenka Klicperová, Štěpánka Stein, Petr Jedinák, Libor Sváček, Lukáš Dvořák, ale také zahraniční hosty světového věhlasu jako třeba Alex Lambrechts či Aurum Light. Nebudou chybět ani odborníci ze světa fotografie jako Daniela Mrázková, Rudolf Stahlich, Dušan Veselý či Ondřej Neff. Festivalovou trasu zpestří akrobaté nového cirkusu, vaše portfolio zase ženská krása, dobový portrét, letecká fotografie, párová akrobacie, freak show japonských bondáží, svatební obřad nebo fotogenická díla uměleckých škol. Je toho ale mnohem více. Jako třeba

Mezinárodní Setkání fotoklubů

Přirozenou potřebou člověka je sdružovat se s těmi, kteří mají podobné zájmy. To je i cílem Setkání fotoklubů. Kromě vzájemného představení, sdílení zkušeností, možnosti navázat spolupráci či prostě jen tak diskutovat, mají fotokluby možnost vystavit své fotografie, představit se projekcí, která se bude promítat v kinosále Luna či privátně fotografovat na vybrané lokaci.

Pro Setkání vybral pořadatel spolu s fotoklubem FotoKrumlov, který je spoluorganizátorem a oficiálním svolavatelem Setkání, důstojné místo. Kino Luna je úžasně zrevitalizovaný prostor, s nejmodernější promítací technikou a designovými prostory v podobě sálu a příjemné kavárny s fotogenickým výhledem, kde máte Český Krumlov jako na dlani.

Mezinárodní Setkání fotoklubů v kině je otevřené všem návštěvníkům OAFF, ale možnost vystavovat, prezentovat fotoklub a privátně fotografovat mají možnost pouze členové fotoklubů po předchozí registraci. Bonusový program pro ně není zpoplatněn, členové nepotřebují ani vstupenku na festival, pouze se musejí zaregistrovat.

Více informací o Setkání fotoklubů, možnosti registrovat se, vystavovat či prezentovat váš fotoklub naleznete ZDE: http://www.foto-festival.cz/…i-fotoklubu/

Více informací o Open Air Foto Festivalu ZDE: www.foto-festival.cz

Sdílej článek dalším cestovatelům

Komentáře

Přečtěte si další podobné články