Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

Extrémní energie pro extrémní lidi

154×308 Garmin doporucuje.jpg
pr, Pondělí, 19. Srpen 2013, Komerční sdělení
Ať se zrovna brouzdáte alpskou loukou, sjíždíte dravou řeku, rozdíráte si nohy na nejvyšších vrcholcích světa nebo jedete cestu kolem světa, potřebujete, aby vaše foťáky byly vždy ve střehu. Co kdyby právě teď nastal ten okamžik s velkým T.

Každý cestovatel musí neustále myslet na to, zda má v pořádku baterie, jestli má náhradní, když je má, tak jestli je má sbalené v tašce. Pokud ne, tak laboruje v obchodě nad nabídkou a marně přemýšlí, která ta baterie je pro něj nejvhodnější, která bude vážit nejméně, když si potáhne krosnu se všemi věcmi na zádech a která ho finančně nezruinuje, když už ten plánovaný výlet něco stál. Tak které jsou vhodné? Které jsou zárukou kvality a jakou mají výdrž? To vše se dozvíte na dalších řádcích.

Baterie si rozdělíme na lithiové – nenabíjecí, ale zato s velkou kapacitou a na ty nabíjecí. Vše samozřejmě z pohledu zkušeného cestovatele.

Baterie GP ReCyko+ jsou jedničkou v segmentu nabíjecích baterií. Díky neustálému vývoji nových technologií nabízí baterie GP ReCyko+ zcela výjimečné možnosti nízkého samovybíjení LSD (tzv. Low Self Discharge). V praxi to znamená, že jsou baterie vždy připraveny a nevybijí se ani po roce skladování. Bez problému pracují při teplotách -20 °C až +50°C a disponují více než 1000 nabíjecími cykly, což je nesporná výhoda, protože nezruinují cestovatelovu peněženku.

Jejich kvalita je doložena nezávislými testy či doporučeními renomovaných společností. Baterie GP ReCyko+ prokázaly své přednosti i v porovnání s ostatními nabíjecími bateriemi, když se staly vítězem dTestu v porovnání 19 nabíjecích baterií (typ GP ReCyko+ 210AAHCB a výsledky jsou publikovány na stránkách dTest).

Na základě dlouhodobého testování zkušeností a pozitivního ohlasu od uživatelů tyto baterie vyhodnotila také společnost Garmin jako nejvhodnější zdroj pro napájení outdoorových navigací , kde jsou kladeny ty největší nároky na vynikající výkon zařízení.

GP Lithium – tak tahle baterie vás ve štychu rozhodně nenechá

Baterie GP Lithium jsou o třetinu lehčí a 7× výkonnější než jakákoliv běžná alkalická baterie. Díky bezpečné moderní technologii při její výrobě ji lze skladovat minimálně 10 let bez jakéhokoliv poškození. Všechno je ještě pojištěno ochranou proti přepólování a proti vytečení. Velmi žádané jsou také pro jejich výdrž v extrémních podmínkách . Budou tak ceněným pomocníkem při focení nejvyšších vrcholků světa nebo při lovech beze zbraní na afrických pláních, na GP Lithium se s její odolností -40 °C až +60 °C může každý cestovatel spolehnout. Zajímavé jsou také výsledky interního testu společnosti EMOS, kdy bylo s těmito bateriemi a bleskem pořízeno neuvěřitelných 800 fotografických snímků v nejvyšší kvalitě.

Lithiové GP baterie i nabíjecí baterie GP ReCyko+ jsou jasnou zárukou, že vaše foťáky a blesky budou fungovat vždy, když to budete potřebovat.

Více informací naleznete na www.emos.cz nebo na FB profilu GP BATTERIES CZ.

Sdílej článek dalším cestovatelům

Komentáře

Přečtěte si další podobné články