Vylepšili jsme stránku Lidé a Země.
Podívejte se na nový design.

Cestujete do zahraničí alespoň dvakrát za rok? Pak využijte nabídky celoročního pojištění

MultiPack_hlavní-foto.jpg
mf, Středa, 28. března 2012, Komerční sdělení
Pokud patříte mezi ty, kteří několikrát do roka cestují do zahraničí, ať už za sluníčkem, za sněhem nebo za pracovními povinnostmi, pak se vám určitě vyplatí výhodnější komplexní celoroční pojištění. A to už při druhé cestě do ciziny. Vůbec nejvýhodnější je pak nechat pojistit celou rodinu.

Častým výletníkům celoroční pojištění na cesty významně ulehčí život v mnoha směrech. Zaprvé jej stačí sjednat jen jednou za rok, čímž odpadá nutnost myslet na vyřizování před každým výjezdem do ciziny. Kromě této administrativní redukce skrývají pojistné produkty na 365 dní také další plusy. Klient může cestovat za hranice vlasti opakovaně a neomezeně často, proto se celoroční pojištění vyplatí i v případě neplánovaných pobytů ze dne na den. „Možnosti pojistit se na celý rok využívá stále více lidí a nejsou to jen byznysmeni. Tato nabídka je ideální třeba i pro studenty, ale nově hlavně pro rodiny s dětmi,“ vysvětluje manažer marketingu Evropské Cestovní Pojišťovny Vlastimil Divoký.

Obrovskou výhodou celoročního pojištění je především to, že počet cest během roku není omezen a jeden pobyt za hranicemi může trvat až 30 dní. „Stačí podepsat a pak cestovat, v zimě do Rakouska na hory, v létě k moři, mezitím může manžel absolvovat několik zahraničních cest, manželka nákupy v Německu, děti navštívit babičku na Slovensku a všichni členové rodiny mají všude velmi komplexní pojištění na cesty,“ shrnuje obchodní a marketingový ředitel Evropské Cestovní Pojišťovny Ondřej Rušikvas.

multipack_foto_do__l_nku2_jpg_4f702247e9.jpg

Kromě léčebných výloh s vysokým limitem totiž zahrnuje také například pojištění storna zájezdu. A nejen to, ale i samostatných služeb jako je pojištění storna letenek, jízdenek či ubytování. To vítají hlavně rodiny s menšími dětmi. „U dětí bohužel nikdy nevíte, co kde chytí a cestovat s nimi v horečkách k moři bych si netroufla. Toto výhodné pojištění kryje všechno co potřebujeme, a nemusíme se bát, že když děti onemocní, přijdeme nejen o dovolenou, ale i o peníze,“ chválí rodinné pojištění matka dvou dětí Jana Sedláčková. Další výhodu je, že v rámci rodinného tarifu jsou pojištěny děti až do 18 ti let.

multipack_foto_do__l_nku1_jpg_4f702247e9.jpg

Až pětičlenná rodina zaplatí za celoroční MultiPack s platností po celé Evropě 2990 korun, pokud chce cestovat po celém světě, pak z peněženky vytáhne o tisícovku víc. Například naši západní sousedé dávají celoročnímu cestovnímu pojištění jednoznačně přednost. Třeba v severských zemích si ho sjednává víc než 50% klientů. Více o celoročním pojištění na www.evropska.cz/multipack

tabulka_jpg_4f702247ea.jpg
Sdílej článek dalším cestovatelům

Komentáře

Přečtěte si další podobné články